Sjednejte si výhodnou hypotéku na družstevní byt!

Nutně potřebujete peníze, ale banka vaši žádost odmítla? Nezoufejte, stále je zde výhodná nebankovní hypotéka! Stačí, když kontaktujete tu pravou nebankovní společnost a peníze můžete mít brzy v ruce. A to i v situaci, kdy byste v bance nepochodili.

nápis schváleno

Banky totiž mají na své klienty velice vysoké požadavky. Mají nastavena přísná pravidla, která musí dodržovat, a nemohou tak svým klientům vycházet vstříc. Něco takového ovšem v nebankovní společnosti neplatí. Zde je klient a žadatel o půjčku vždy na prvním místě a pracovníci nebankovní společnosti dělají všechno proto, aby našli způsob, jak dojít k oboustranné spokojenosti.

Nebankovní společnost vám proto vždy připraví takovou smlouvu, aby splnila vaše očekávání i všechna nastavená pravidla půjček.

Dokonce zde můžete požádat o půjčku i v situaci, kdy máte nějaké problémy. Třeba v podobě záznamu v registru. Získat záznam v bankovním nebo nebankovním registru není vůbec složité, a může se vám to stát i klidně kvůli nějaké banalitě. A to pracovníci nebankovní společnosti moc dobře vědí, takže pokud váš záznam v registru není nijak závažný, i tak se můžete na půjčce domluvit.
zlaté mince u panáčka

A to samozřejmě platí i v situaci, kdy máte oficiálně nízké příjmy anebo nízké daňové přiznání. Pokud by náhodou vaše finanční situace byla složitá, tak se dá vše vyřešit s pomocí spoludlužníka.

Vlastně ta jediná a velmi zásadní podmínka, kterou musíte naplnit, je zaručit se za půjčku nemovitostí v odpovídající hodnotě. Záleží na vás, jakou nemovitost zvolíte. Po ruce budete mít pravděpodobně byt anebo rodinný dům, ale rozhodně není problém ani sjednat třeba hypotéku na pozemek anebo hypotéku na družstevní byt. V případě žádostí o nižší částky peněz může být vhodnou zárukou i garáž. V případě velkých částek to může být třeba celý výrobní areál firmy. A pokud náhodou nemovitost nevlastníte, klidně můžete půjčku sjednat s pomocí někoho druhého, kdo bude ochotný se za vaše závazky zaručit svým vlastním majetkem.