Doplňky stravy

Milé dámy, která z vás nikdy netoužila po krásné pleti bez chybičky? Tedy spíše se zeptám jinak. Která z vás se nikdy nepokusila vypadat lépe a více mladě, než ve skutečnosti je? Já si myslím, že není na této planetě žena, která by nechtěla vypadat mladě a krásně. A já patřím právě mezi ty ženy. Nikdy nezapomenu na dny, kdy mi bylo tak dvanáct třináct let. A to v té době jsem vždy chtěla, aby mi bylo tak dvacet. Víte, v té době to bylo zcela normální, že mladá holka chtěla, aby vypadala na víc. Nevím už proč, ale asi kvůli postavě? Aby byla žena více oblá? To se už nedozvím, protože si to nepamatuji. Nicméně pro nás dospělé ženy je to například kolagen a kyselina hyaluronová, co nás udržuje krásné a mladé. A tohle všechno nám ženám zajistí perfektní pleť a pevnou kůži. A samozřejmě to má velmi pozitivní vliv i na naši hřívu. No, kdo by nechtěla mít pěknou a hustou hřívu, zdravé vlasy? Nikoho takového neznám.

Každá žena chce být krásná.

A taky bych ještě chtěla napsat, že kolagen a kyselinu hyaluronovou užívají taky muži. A to nejenom kvůli kráse, ale taky především kvůli kloubům a dalším věcem. Kolagen velmi pozitivně působí na klouby, vazy a šlachy, a to je velmi důležité pro celý pohybový aparát. Například sportovci nedají dopustit na kolagen. A co týče kyseliny hyaluronové, tak pomáhá zase udržet pokožku v pěkném stavu.

Každá žena někdy použila pleťovou masku.

Já patřím k těm lidem, kteří na to nedají dopustit. Již několik let denně užívám kolagen a kyselinu hyaluronovou a myslím, že mi to pomáhá. A to si nemyslím jenom já, ale říká mí to i více lidí. Jsem velmi ráda, ž mi lidi tipují i o pět let méně, než co mi ve skutečnosti je. Sice nevím, jestli je to genetika nebo jestli na tom má podíl kyselina hyaluronová a kolagen, ale to je jedno. Hlavní je, že vypadám tak jak vypadám, a to mě těší. A vás taky zajímá krása, kolagen a hyaluron? Tak se podívejte na naše webové stránky.