čištění pleti.jpg

Rozmazlování aneb krása ve chvilce


My ženy máme rády, když nás muži obklopují svými pohledy. Nestačí se však řídit známým rčením že šaty dělají člověka. Důležitá je i samotná vizáž. Od pouhých kosmetických úprav až po samotnou manikúru a pedikúru. Nebo nemáte chuť ani čas trávit dokonalým nanášením make-upu? Poradíme vám pár typů jak na to v rychlosti ze svého domova. Avšak určitým zajímavým řešením může být pro každou ženu hýčkání od profesionálů https://www.cslife.cz/jak-vybrat-kosmeticky-salon/.Čas tím získáme sami pro sebe, jen za skutečnou kvalitu si připlatíme. Avšak je potřeba se objednat předem, což je někdy náročné z důvodu pracovního zaneprázdnění. V poslední řadě jde také o případné špatné dopravní spojení z menších vesnic. Pokud tedy chcete mít svůj výsledek aspoň trochu dokonalejší, než doposud zkuste některé naše typy:
čištění pleti.jpg 
Lakování nehtů z pohodlí domova
Už vás nebaví ty obyčejné laky, které nevydrží a efekt takzvaných oloupaných nehtů je opravdu ošklivý? Na trhu jsou k dostání gel laky, které se pyšní svým speciálním složením, které zaručuje trvanlivost až 10 dní. Navíc na výběr je široké spektrum barev a při pořizování není potřeba žádná UV lampa. Tím vznikají minimální náklady a gel laky lze použít opakovaně. K odstranění postačí obyčejný odlakovač.
lidské oko.jpg 
Čištění pleti
V obchodech nalezneme spoustu speciálních prostředků na různé druhy pletí. Základním a ideálním je pleťová voda, ta totiž pleť zbaví různých nedostatků. Máme na mysli především akné a mastnotu. Celý obličej je hydratován a je svěží i na samotný dotek. Speciální voda je nanesena během chvilky a to pomocí vatových tamponů.
 upravené nehty.jpg
Vytrhávání obočí
Nejčastěji se nám do toho nechce především z toho důvodu, že nad tím strávíme právě již zmíněný drahocenný čas. V dnešní době se nabízí zakoupení různých praktických šablon. Při použití je pak úprava velmi rychlá a výsledek je skutečně profesionální.

Rozmazlování aneb krása ve chvilce
3.8 (75%)4
Tags: No tags