Rozmazlování aneb krása ve chvilce

My ženy máme rády, když nás muži obklopují svými pohledy. Nestačí se však řídit známým rčením že šaty dělají člověka. Důležitá je i samotná vizáž. Od pouhých kosmetických úprav až po samotnou manikúru a pedikúru. Nebo nemáte chuť ani čas trávit dokonalým nanášením make-upu? Poradíme vám pár typů jak na to v rychlosti ze svého domova. Avšak určitým zajímavým řešením může být pro každou ženu hýčkání od profesionálů .Čas tím získáme sami pro sebe, jen za skutečnou kvalitu si připlatíme. Avšak je potřeba se objednat předem, což je někdy náročné z důvodu pracovního zaneprázdnění. V poslední řadě jde také o případné špatné dopravní spojení z menších vesnic. Pokud tedy chcete mít svůj výsledek aspoň trochu dokonalejší, než doposud zkuste některé naše typy:
čištění pleti.jpg
Lakování nehtů z pohodlí domova
Už vás nebaví ty obyčejné laky, které nevydrží a efekt takzvaných oloupaných nehtů je opravdu ošklivý? Na trhu jsou k dostání gel laky, které se pyšní svým speciálním složením, které zaručuje trvanlivost až 10 dní. Navíc na výběr je široké spektrum barev a při pořizování není potřeba žádná UV lampa. Tím vznikají minimální náklady a gel laky lze použít opakovaně. K odstranění postačí obyčejný odlakovač.
lidské oko.jpg
Čištění pleti
V obchodech nalezneme spoustu speciálních prostředků na různé druhy pletí. Základním a ideálním je pleťová voda, ta totiž pleť zbaví různých nedostatků. Máme na mysli především akné a mastnotu. Celý obličej je hydratován a je svěží i na samotný dotek. Speciální voda je nanesena během chvilky a to pomocí vatových tamponů.
upravené nehty.jpg
Vytrhávání obočí
Nejčastěji se nám do toho nechce především z toho důvodu, že nad tím strávíme právě již zmíněný drahocenný čas. V dnešní době se nabízí zakoupení různých praktických šablon. Při použití je pak úprava velmi rychlá a výsledek je skutečně profesionální.