Peníze navíc pro vaši rodinu

Na úvěr si můžeme koupit téměř vše. Pořídit si nový byt, zaplatit jeho rekonstrukci, zakoupit nové vybavení. Můžeme mít osobní automobil i letět na luxusní dovolenou. I nejrůznější spotřebiče do domácnosti nemusíme platit ihned, a přitom je můžeme mít doma už druhý den. Občas se stane, že nám množství půjček začne působit problémy. Jeden z partnerů přijde o zaměstnání nebo se zaměstnavatel opozdí se zasláním mzdy. Může nás postihnout i ztráta zaměstnání, úraz nebo nemoc s delší dobou léčení. A splátky představují problém. Příjmy rodiny poklesnou, ale měsíční výdaje jsou stejné či dokonce vyšší. Jak si poradit v takové situaci, pokud nechcete platit vysoké penále z opožděně zaslané splátky?
dívka u autobusu.jpg

Včas refinancujte!
Zbavte všech drobných úvěrů, které jste si v minulosti sjednali a dohodněte se na placení jen jednoho nového. Novou půjčku si můžete upravit podle rodinného rozpočtu tak, aby výše splátky nepředstavovala problém pro hospodaření rodiny. Není možné splácet jen úvěry a žít tak, že vám nezbývá dost peněz na placení běžných výdajů! Nebankovní hypotéky jsou velmi výhodným řešením, pokud chcete refinancovat úvěry za nízký úrok a s dobou splatnosti až třicet let. Pokud hledáte orientační vypočet nebo americkou hypoteční kalkulačku je možné prohlédnout si vzorový příklad.
kalkulačka pod domkem.jpg
Mějte však na paměti, že každá nabídka je individuální, protože každá rodina má jiné potřeby. Je možné získat úvěr už od tří nebo od čtyř procent. Vše vám sdělí úvěrový specialista ve chvíli, kdy nás kontaktujete na uvedeném čísle nebo vyplníte on-line formulář. Rychle vám zpracujeme individuální nabídku. Nabídka je zpracována bezplatně a je nezávazná. Můžete snadno zjistit, jaké máte možnosti. Brzy váš rodinný rozpočet zajásá a vy budete mít více peněz na hrazení běžných výdajů! Ozvěte se našim poradcům co nejdříve.