Plavky na léto 2019

Módní magazíny už jsou plné obrázků plavek, které letos budou v kurzu. Nechme se také inspirovat. Zde je několik typů:
1.       Vykrojené jednodílné plavky
Snad nejznámější plavky z 90. let minulého století se vrací. Plavky vysoce vykrojené v oblasti třísel proslavil seriál Pobřežní hlídka. Tento styl plavek je velmi sexy, zvýrazňuje ženské křivky. Co se týče barev a vzorů platí, že v jednoduchosti je krása. Takže si vybírejte plavky jednobarevné, dvoubarevné nebo s jednoduchými vzory.
kniha na dovolenou
2.       Dvoudílné plavky s vysokým pasem
Jedná se opět plavky inspirované předchozí módou. Tento typ plavek je vhodný pro ženy s chlapeckou postavou, protože vypasovaný spodní díl vytváří vzhled křivek v bocích. Když navíc žena zvolí plavky s horizontálními pruhy, tento efekt bude ještě více umocněn.
3.       Retro plavky
Styl plavek je ovlivněn 50. léty, je elegantní a drzý zároveň. Nejlépe takové plavky vypadají s puntíky, které kombinují bílou a černou barvu nebo červenou a námořnicky modrou.
4.       Jednodílné plavky s výstřihem do V
Plavky s hlubokým výstřihem, které vypadají nejlíp v jednobarevném provedení nebo pruhované. Může si je pořídit žena s velkým i malým poprsím, vždycky ale musí perfektně sedět.
kloubouk na obličeji
5.       Dvoudílné plavky s pásky
Jednoduché bikiny se letos nenosí. Když je ale vylepšíme o pásky, které jsou omotané kolem těla a vytváří tak rafinovaný efekt, budeme prostě in. Pásky se omotávají jednou nebo i víckrát a to jak kolem podprsenky, tak i kolem kalhotek. Skvěle vypadají v černém nebo dvoubarevném provedení, kdy pásky mají jinou barvu než podprsenka.
6.       Vystřihované plavky
Jedná se o jednodílné i dvoudílné plavky, které mají výřezy v různých částech a rozbíjí tak nudnou celistvost obyčejných plavek. Tento styl je natolik bláznivý, že nezáleží na barvě či vzoru, kterou žena zvolí, musí jí sedět pouze střih, jakým jsou plavky ušity.
7.       Plavky se šněrováním
Opět se jedná o jednodílné i dvoudílné plavky, které mají výřezy sešněrované provázkem. Výřezy jsou hluboké nebo jenom symbolické. Pro tyto plavky se hodí jednobarevná varianta, jinak by mohly působit přeplácaně.
8.       Plavky stylu crop top
Crop top je vlastně zkrácená verze trička či tílka a přesně tak tyto dvoudílné plavky vypadají. Jsou ve sportovním stylu, který neodhaluje tolik jako jiné plavky, ale přesto jsou sexy. Vypadají hezky jednobarevné i strakaté.
9.       Plavky s průsvitnými prvky
Jedná se vlastně o vystřihované plavky, které mají výřezy vyplněné průsvitnou látkou.
10.   Plavky se zipem
Plavky s elegantním a zároveň sportovním vzhledem, které se vpředu zapínají zipem. Jsou jednodílné i dvoudílné, barevné provedení se doporučuje spíše střídmé.