Neztrácejte čas v autě

Jste podnikatel, který často jezdí trasu Ostrava – Praha? Spočítal jste si už někdy, kolik času strávíte v autě samotnou jízdou anebo v kolonách na našich úžasných dálnicích? Pokud ano, tak už dávno jezdíte tuto trasu vlakem, v pohodlí vagónu vyřizujete obchodní záležitosti, píšete e-maily, nebo se připravujete na obchodní schůzku, na kterou právě jedete, či už zadáváte po schůzce příslušné úkoly telefonicky svým zaměstnancům. Zkrátka, nemusíte se věnovat řízení, ale můžete vyřizovat e-maily, číst noviny, sledovat zprávy, ale třeba i jen relaxovat. Jízda vlakem je pohodlná a rychlejší než auto,

vlak

Jediný problém, který přináší cestování vlakem, je to, že vás vlak doveze na nádraží a vy pak musíte řešit dopravu na místo schůzky nebo jednání. Pokud je to místo mimo centrum města nebo se vám nechce složitě cestovat metrem a tramvají, je tu nabídka přímo pro vás! Autopůjčovna Praha Autopujcovna-milan vám půjčí auto přesně dle vašich představ.

Auto ve výborném technickém stavu vám přistaví, kam jen si budete přát. Nádraží, letiště, sídlo firmy nebo místo vašeho bydliště, nic není problém. Že vás pojede celá delegace? Ani auto 8+1 není problém, stejně jako autosedačky pro děti. Super technický stav vozu a havarijní pojištění je u autopůjčovny samozřejmostí.

Přiletí váš zahraniční partner na letiště? Nechte mu přistavit auto z půjčovny.

letadlo

Trávíte hodně času na cestách a nechcete se stále jen věnovat řízení? Umožňuje vám vaše podnikání pracovat po internetu, takže většinu času potřebujete mít volné ruce? Nedržte je na volantu, ale využívejte pohodlné cestování vlakem. A zbytek cesty k zákazníkovi nebo obchodnímu partnerovi můžete dojet v autě, půjčeném v půjčovně aut. Auto vám přistaví, kam si budete přát na smluvený čas, bude v dokonalém technickém stavu, pojištěné a s výbavou, kterou budete potřebovat. Vše k vaší spokojenosti.