Letním hitem jsou volné šaty


Teplé letní počasí přinutí každou ženu sáhnout po čím dál menším a tlustějším  druhu oblečení, které by jí dalo volnost a maximální pohodlí.
I když šaty patří neodmyslitelně k letním dnům, nejsou šaty jako šaty. Nad jejich výběrem si musíte dát záležet a jestli chcete jít s módními trendy, doplňte si do vašeho šatníku typ šatů, jakým jsou právě ty volné.
dívka v krátkých šatech.jpg

Ukažte, jak jste okouzlující

Na rozdíl od minulých let, kdy šaty museli mít daný střih, aby byli slušivé a naprosto módní, dnes je největším sezónním hitem podoba dlouhého trička. Takové (dříve nevzhledné) šaty se kdysi nosili jen po bytě, na spaní nebo jen mimo společnost, která by nimi pořádně opovrhovala.
Dnes by bylo chybou, kdybyste se v tomto kusu oblečení schovávala doma a neukázala všem, kteří byli zpočátku k těmto šatům negativní to, jak moc vám to sluší!

Výhody volných šatů

Dalo by se říct, že díky střihu a dokonalé volnosti, kdy vás nic netlačí, a nejste v nich obepnutá jako jitrnice, si můžete dovolit nejen schovat vaše nedokonalosti, ale vybrat se s nimi i na pěkně bohatou večeři, kdy se nebudete muset hlídat. Zakryjí totiž nafouklé břicho, kterému se chce každá žena po dobré večeři vyhnout.
Dalším plusem je i jejich samotný vzhled, který působí decentně a ženy v nich často vypadají jako roztomilé nevinné děvčátka. I tak můžete dát do popředí fakt, že jste anděl, kterému to nesmírně na těle pasuje.
mini šaty.jpg

Troufnete si na jejich ušití?

Nemusí z vás být zrovna švadlena, abyste zvládli ušít si tyto šaty doma a během chvilky. Postačí vám k tomu jen nějaký kus látky, šicí stroj a můžete se pustit do vašeho výtvoru, na kterém nemáte co zkazit. Nemusíte mít ani přesné míry, díky střihu, který letí, máte volnou ruku v podobě jejich konečného výsledku. Nemějte strach, že byste vypadala jako balón, protože je volba tohoto typu šatů v letošním létě trefa do černého!