Internet věcí vám zjednoduší život

Mít v domě chytré osvětlení philips hue je paráda! Všechno můžete mít hned, bez čekání. A tak by to přece mělo být, ne?
Takže když potřebujete v některé místnosti rozsvítit, není nutné, abyste tam chodili. To vám přijde vhod hlavně ve chvíli, kdy máte malé děti. Anebo v noci, když půjdete na záchod – není třeba, abyste poslepu tápali kolem zdí a hledali vypínače.
Také se vám to bude hodit vždy, když opustíte domov. Také patříte k těm, kteří si nikdy nejsou jistí tím, zda opravdu zhasli všechna světla? Zjistit stav osvětlení v malém bytě je hračka, ale co když žijete ve velkém domě? To už tak snadné, a především rychlé není. S chytrým osvětlením a jeho ovládáním v telefonu budete mít vždy přehled o tom, jak se věci mají. A nejen přehled, budete je moci v případě potřeby odkudkoli změnit.chytrý telefon
To platí třeba i v situaci, kdy k vám domů zavítá návštěva, ale vy se ještě budete muset zdržet v práci. Na dálku se s pomocí chytrého telefonu a příslušné aplikace postaráte o vše, co bude nezbytné zařídit. Návštěvníci proto nebudou muset tápat na chodbě a hledat vypínače – všechno obstaráte na dálku.
A pokud chytré osvětlení zkombinujete ještě s ostatními chytrými spotřebiči a internetem věcí, může být váš život procházkou rajskou zahradou. Vše bude předem zařízeno, jakmile na to pomyslíte.
Představte si například situaci, kdy vám má doručovatel doručit důležitý balíček, ale vy zrovna nejste doma – to přece nevadí! I na dálku mu můžete otevřít, rozsvítit, a poté, co balíček složí na místě, za ním zase zhasnete a zamknete dveře. V kombinaci s video kamerou budete mít svůj dům či byt neustále jako na dlani a nic vám neunikne.žárovka, inovace, chytré osvětlení
Navíc, takové chytré osvětlení, ani ostatní chytré spotřebiče nejsou žádným nedostupným luxusem, který byste si nemohli dovolit. Vše potřebné i s nezbytným příslušenstvím můžete získat za příznivou cenu. Jistě brzy zjistíte, že váš život je díky těmto skvělým vychytávkám mnohem, mnohem lepší, než býval dřív.