Reálné řešení nejen pro podnikatele nabízí hypotéka bez příjmu

Hypotéka bez příjmu je finanční produkt, který nabízí řada poskytovatelů. Účelem úvěru je umožnit vám nejen splnění snu o vlastním bydlení, ale rovněž vyřešení nelehké finanční situace. Předností je, že zde je benevolence ohledně prokazatelného příjmu.
mince a hodiny.jpg
Nejen pro podnikatele, tj. osoby samostatně výdělečně činné je prokazování příjmů mnohdy velmi komplikované. Záležitost ohledně příjmů se týká však i osob, které momentálně mohou mít pracovní neschopnost, ženy na mateřské dovolené, lidé pracující v rámci dohod apod. Jedná se o skupinu lidí, která může splácet úvěr, ale nemůže doložit pravidelné měsíční příjmy. Stejně tak je tento typ úvěru vhodný pro ty, kteří zkrátka nechtějí třetí osobě doložit tuto skutečnost ohledně svých příjmů.

Využití úvěru

Jedná se o neúčelový typ úvěru, tj. peníze lze použít opravdu na cokoli. Investovat můžete nejen do vlastního bydlení, ale můžete peníze použít na pořízení automobilu, na vzdělávání, splacení dluhů apod.

Podmínkou je však jištění prostřednictvím zástavního práva k nemovitosti. Nemovitostí může být rovněž pozemek, chata apod. Vlastníkem nemovitosti nemusí být striktně jen žadatel, ale lze tak učinit i prostřednictvím třetí osoby.
poradce po telefonu.jpg
Výhody aneb proč zvolit tento typ úvěru

Prioritní je výběr adekvátní finanční společnosti. Na trhu je řada poskytovatelů. Je zapotřebí volit s rozvahou, jen v takovém případě, je hypotéka bez příjmu ideálním finančním produktem mající jisté přednosti.

Vzhledem k tomu, že se jedná o dlouhodobý úvěr, lze si stanovit dobu splácení až na čtyřicet let. V případě předčasného splacení se nemusíte obávat jakéhokoliv poplatku či sankce. Tento typ úvěru je vhodný pro každého zájemce. Garance transparentních podmínek. Nejrychlejší možné získání finančních prostředků. Záruka v podobě nízké úrokové sazby.

Neopomenutelnou záležitostí rovněž je, že vše lze prakticky vyřídit z pohodlí domova. Bez složité administrativy.