Potisk na propiskách

Propisky jsou tu už mnoho let a jejich vyžití se dochovalo až do dnes. I když je dnešní moderní technologie hodně vyspělá, tak se propisky stejně využívají. Díky nim si můžete rychle zapsat myšlenku, poznamenat nějakou poznámku, či si s ní během školní hodiny hrát. Pokud vlastníte firmu, tak využijte propisku pro propagaci Vaší firmy. Není nic jednoduššího, než si udělat potisk propisek Promodarky.cz, čímž si zaručíte, že se o Vaší firmě dozví mnohem více lidí, než doposud.

potisk propisek

Propisky s vlastním potiskem se dokonale hodí, na propagační akce a také na nejrůznější konference. Také je můžete rozdat partnerům, či klientům, kteří od Vás zboží odebírají. Propisky zaručeně ocení i Vaši zaměstnanci, kteří je neustále ztrácejí. Tudíž můžete každému rozdat tyto propisky s potiskem na stůl v kanceláři. Samozřejmě, pokud budete chtít, tak si na propisky nemusíte dávat potisk, ovšem je to škoda a nikdy nevíte, kdy by mohla propiska oslovit potencionálního zákazníka.

potisk propisek

Propisky a tužky, které firma nabízí je celá řady. Mezi jejich oblíbené patří hliníkové propisky, korkové propisky, kovové propisky, tužky a pastelky a mnoho dalšího zboží. Jejich propisky jsou nejen kvalitní, ale také za bezkonkurenční ceny. Mimo propisky a tužky se můžete podívat i na další sortiment, který firma nabízí. Mezi tento sortiment patří deštníky, klíčenky, oblečení, tašky a batohy, kancelářské potřeby a mnoho dalších věcí. Zárukou kvality je fakt, že je firma na trhu už 13 let a má mnoho spokojených zákazníků. Samozřejmostí je grafický návrh zdarma a také poštovné zdarma, pokud dosáhne objednávka 1500 Kč. Dále má firma velice rychlé dodání a nečekáte tak dlouhé dny, jako u konkurence.

Pokud tedy sháníte reklamní předměty, které byste rozdali klientům, nebo zaměstnancům, tak se obraťte na tuto společnost. Nebudete zaručeně litovat a určitě budou všichni spokojení.