dobrý stavitel

Nebankovní hypotéky mohou být řešením právě pro vás

.


Rozsáhlejší rekonstrukce si obvykle vyžadují financování prostřednictvím hypotéky, neboť ne každá rodina má našetřeno dostatečné množství peněz, aby zvládla financování rekonstrukce bez pomoci. Starší domečky si vyžadují mnohé investice a mnohé rekonstrukce, protože na starém domečku odchází postupně všechno a je nutné pomalu všechno přebudovat.

Co když vám ale banka odmítne dát peníze a vy prostě nemáte nic našetřeno?

Šetření je na delší dobu, protože byste museli odkládat peníze třeba i několik let, abyste našetřili tolik peněz, kolik potřebujete. Zvlášť, když se jedná o stotisícové investice. Pak byste museli žít i několik let v nepřijatelných podmínkách, což se nám většinou nelíbí. Proto si chceme radši půjčit peníze, udělat potřebné opravy ihned, a několik let splácet dluh.

dobrý stavitel

Jestliže vám ale banka odmítá půjčit peníze, ať už z důvodu nízkých příjmů nebo záznamů v registru, z důvodu, že potřebujete neúčelovou hotovost, nebo máte exekuce, můžete zkusit využít nebankovní hypotéky. Jedná se o takový typ úvěru, jenž mnohdy dokáže vyřešit veškeré problémy, které jsou v klasickém bankovním sektoru neřešitelné. Instituce poskytující tyto typy úvěrů si dokážou poradit i s velmi komplikovanými případy.

.

Ovšem i zde platí určitá pravidla. Hypotéka je poskytována podle lokality, ve které se nachází nemovitost, podle vaší bonity a pouze do 70 % odhadu vaší nemovitosti. Dobu splatnosti je možné prodloužit až na 30 let. Rovněž je možné nastavit poměrně nízké splátky. Instituce si neúčtují žádné poplatky a platby předem, což lze považovat také za velmi důležité.

vývoj investice

Co je však významným faktorem, je především tolerance špatného registru i nízkého příjmů. Ovšem opět jen do určité stanovené hranice. To je většinou právě problémem u klasické banky. Přes nízké příjmy a záznamy v registrech nejede vlak. Proto lidé, kteří mají nálepku neplatiče, nejsou schopní získat standardní hypotéku. Tohle může být řešením.

Nebankovní hypotéky mohou být řešením právě pro vás
4.3 (85%)4
.
Tags: No tags

Comments are closed.