Moderní mobilní dům

Dneska si probereme jednu nabídku mobilního domu (mobilheimu) Lavaro House E top-mobilni domy.

Tento mobilní dům se jmenuje přesněji Lavaro House E Top-mobilnidomy – Nr.62. Mobilheim je velký o rozměrech 12 m x 4 m (48 m2). Má dva pokoje a nachází se v Hradci Králové. Je nový a stojí 1 029 000 korun.

Interiér boho design

Když přijdeme blíže k mobilnímu domku, první, co můžeme vidět, je šedá pruhovaná fasáda. Mobilní domek Lavaro House E Nr. 62 má hodně oken, která jsou vyráběná z kvalitního materiálu. Před vchodem do mobilního domku jsou vyvýšené schody. Když přijdeme do mobilního domku a otevřeme dveře, jako první můžeme vidět obývací pokoj. V obývacím pokoji je velký prostorný bílý stůl s fialovým ubrusem a bílo-béžovými židličkami okolo (jsou celkem čtyři). Vedle stolku je pohodlná sedačka s fialovo-bílými polštářky, která je šedá a je vyrobená z opravdu kvalitního materiálu, takže je velmi příjemná na posezení. Před sedačkou je menší dřevěný konferenční stolek a na něm je položená svíčka. Jako další je tu velká prostorná skříň, do které se dá dát opravdu hodně věcí (například velký počet kousků oblečení). Dále jsou zde uloženy také jiné věci (několik hrníčků, nádobí a tak dále)…

moderní kuchyně

Dále zde máme poměrně prostornou a originální kuchyni, moderní ledničku, která je velmi prostorná a dá se do ní uložit hodně věcí. Je zde i velmi designový černý dřez s kohoutkem. Dále je zde chodba, která vede až do ložnice. Ložnice je menší, ale útulná. V ložnici se nachází menší jednolůžková postel, na kterou se vleze maximálně jeden člověk. Postel je šedá. Ložnice je zařízená do šedo-bílé barvy. Součástí ložnice je i malý noční stolek, na kterém je položena červeno-bílá lampička. Další místností je další ložnice, ve které je velká manželská postel a nad ní úložná polička na různé předměty (například knihy a tak dále). Věřím, že se vám Lavaro House E zalíbil.