Kočárek Riko basic do města i do přírody

Kočárky pro děti prošly za dobu od svého objevu velmi dlouhou cestu, můžete se o tom snadno přesvědčit například na nějaké stylové výstavě dětských kočárků, kde jsou k vidění skutečné historické unikáty. Kočárky zpočátku sloužily pro přepravu miminek na kratší vzdálenosti např. v obecních a městských ulicích nebo v přilehlých parcích a byly z konstrukčního hlediska poměrně primitivní – podvozek se čtyřmi napevno uloženými koly a na něm posazená hluboká korba. Zpočátku šlo o výrobky ze dřeva a proutí, což byl dostupný materiál i pro chudší vrstvy obyvatel.

dětský kočárek

S odstupem času se dětské kočárky začaly stávat i obslužnými dopravními prostředky pro nákupy. Prostor pod korbou byl vyplněn odkládacím košíkem a případně byla mezi rukojetí a korbou umístěna odkládací síť. V současné době se tento způsob odkládání předmětů ukázal jako velmi praktický i na delších cestách při pobytu v přírodě anebo v rámci cestování napříč velkoměstem. Maminky dnes mohou se svými ratolestmi urazit poměrně velké vzdálenosti a být bez obav, že by neměly s sebou veškeré potřebné vybavení, jako např. vhodné potraviny, náhradní oděvy, pleny atp.

žena s kočárkem

Kočárky Riko basic https://www.maxim-kocarky.cz/kategorie-produktu/kocarky/riko/basic-riko/ rovněž patří do této skupiny. Můžete se s nimi pohybovat ve městě i na venkově, je možné je mít s sebou jako základní vybavení na dovolené a trávit volný čas v přírodě, ať už je to na horách, nebo v přímořském letovisku. Svou důležitou roli tu hraje i samotná konstrukce kočárku a stabilní podvozek, na kočárky Riko je spolehnutí i v náročnějším terénu, na lesních cestách a v příkřejších stoupáních nebo srázech. Vaše děti jsou díky špičkové technologii výroby jednotlivých dílů v bezpečí a zároveň mají při pohybu v terénu zajištěné maximální pohodlí. Kočárky se vyrábí jako dvoj nebo trojkombinace hlubokého a sportovního provedení, případně je zde možnost využít je jako autosedačku.