Jak se vyhnout předčasné ejakulaci


Jak oddálit ejakulaci? Vsadím se, že tohle téma je hodně taky vyhledáváno mezi muži. Jelikož každý chce vydržet co nejdéle a uspokojit svoji partnerku až na vrchol blaha. Ale ne každému se to podaří. Dokonce se některým mužům stává, http://vscr.cz/veznice-nove-sedlo/novinky/stava-se-tradici/ že jejich ejakulace začne o hodně moc brzy, než by si vůbec dokázali představit. Jde s tímhle problémem něco dělat? Jak na něho? To už jsi? Otázka, která není příjemná pro žádného muže. Nejraději byste se po téhle otázce propadli do země a už nevylezli. Nebojte. Všechno má své řešení a opravdu není nutné házet flintu do žita.

ejakulace

Někdy je těžké pochopit z druhé strany, že to pro vás kolikrát není lehké a vaše předčasná ejakulace vás trápí. Důležité je to, aby se nestala součástí vašeho sexuálního života. Hlavní je, že jste ten, kdo chce tenhle problém řešit. Jde to opravdu jednoduše. Pojďme se podívat jaké příčiny mohou za vaši předčasnou ejakulaci. Nejčastější příčinou je málo sexu. Ano čtete správně. Muži, kteří nemají častý pohlavní styk se s předčasnou ejakulací potýkají nejčastěji. Takže pokud budete mít sex častěji, tak už vy sám budete vědět co vás dráždí na tolik a díky tomu dokážete ejakulaci oddálit. Další jsou určitě zdravotní problémy. Může za to třeba onemocní štítné žlázy, zánět močové trubice a mnoho dalších, dokonce se problém může vyskytnout i po nějakých lécích.

ejakulace

Psychické problémy hrají taky svoji roli. Můžete mít strach, že neuspokojíte svoji partnerku a opět zase selžete. mohou se dostavit deprese, tím získáte i nízké sebevědomí. Nejlepší bude, když na to nebudete sám a se svými problémy se svěříte třeba i své partnerce. Určitě se vám uleví a třeba se vám zlepší i psychická stránka. Ejakulaci můžete taky oddálit. Zkuste to dříve, než poženete se svým problémem třeba k doktorovi. Znáte metodu Start-stop? Slyšíte o ní poprvé. Nevadí trochu vám ji přiblížím. Uchopíte penis a začnete pomalu masturbovat. Jak ucítíte vzrušení a že se blíží ejakulace okamžitě přestaňte a počkejte až to odezní, tenhle postup několikrát zopakujte a až pak si dovolte vyvrcholení. Cvik dělá mistra. Anebo taky můžete vyzkoušet gel na oddálení ejakulace.